SkillTech

Kariéra

Medior/Senior Java Developer - banking - POZICE OBSAZENA

Na dlouhodobý projekt v oblasti bankovnictví hledáme Java programátora. Jedná se o práci v rámci Securing Life projektů. Nástup ideálně v červnu 2021. Možnost vzdálené spolupráce.

Náplň práce:
  • Stavět aplikaci tak, aby bylo snadné ji dlouhodobě udržovat a rozvíjet
  • Programování na základě funkčních požadavků
  • Tvorba technické dokumentace v Enterprise Architectu
  • Assembly a Unit testování
  • Kontrola dodržování vývojových standardů

Požadavky:
  • Java 11, Spring Boot Framework 2.X, SQL (PostgreSQL)
  • Znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging
  • Výhodou znalost K8s, Docker, Redis,Cloud native development
  • Znalost Maven, GIT
  • Znalost principů objektového programování, SOA a architektury microservices
  • Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz