SkillTech

Kariéra

PHP/GO Developer - eCommerce

Na projekty pro ambiciózní on-line platformu hledáme PHP vývojáře. Potřebujeme týmové hráče s chutí se dále rozvíjet, využívat nejnovější technologie a preferující agilní vývojové prostředí. Možnost práce full remote.

Náplň práce:
  • Vývoj progresivní e-shopové platformy se zahraničním přesahem
  • Agilní vývoj, microservice architektura
  • CI/CD pipeline, monitoring prostředí

Požadavky:
  • Znalost PHP 7
  • GO je velkou výhodou
  • SQL, Oracle výhodou
  • Základní znalost Docker
  • RabbitMQ, Kubernetes, Openstack - znalost výhodou, ale chuť se učit stačí
  • Schopnost porozumět dokumentaci v AJ
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Vendula Pensimusová
+420 777 244 731
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz