SkillTech

Kariéra

C++ developer - automotive - POZICE OBSAZENA

Na projekt pro technologického leadera v oblasti automotive hledáme C++ developera. Práce na velmi zajímavých projektech - vývoj softwaru pro termoregulaci vozidel. Nástup ideálně v dubnu 2021. Možnost remote spolupráce.

Náplň práce:
  • Návrh designu SW na základě požadavků
  • Implementace SW v jazyce C++ (C++ 14)
  • Tvorba unit testů (Google Test)

Požadavky:
  • Min. 2 roky zkušeností s vývojem v C++, výhodou znalost Boost
  • Znalost OS Linux
  • Znalost GIT, Enterprise Architect
  • Výhodou - zkušenost s ASPICE procesy (vývoj SW v prostředí automotive)
  • Výhodou - zkušenost s vývojem aplikací, kde je vyžadována vysoká míra spolehlivosti (automotive, letecký průmysl, průmyslová automatizace, bankovnictví)
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz