SkillTech

Kariéra

Java Developer - telco - POZICE OBSAZENA

Na projekty v telco oblasti hledáme seniorního Java Developera. Náplní Vaší práce bude vedení týmu juniornějších Java developerů, kteří vytváří aplikace pro strojové získávání dat (skrze API, databáze, případně scrapování webových stránek). Možnost částečné vzdálené spolupráce.

Náplň práce:
  • Vedení SW vývoje.
  • Rozvoj CI/CD toolů.
  • Koordinace s vlastníky aplikace, upřesňování business požadavků.
  • Podpora juniornějsích kolegů.

Požadavky:
  • Znalost Java, Spring, ideálně znalost Selenium.
  • Znalost SQL, ideálně databáze Oracle.
  • Zkušenosti s Git, Github, Jenkins.
  • Znalost HTML, Javascript.
  • Anglický jazyk na technické úrovni.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz