SkillTech

Kariéra

DevOps Engineer - banking - POZICE OBSAZENA

Na podporu nasazování/provozu bankovních aplikací a infrastruktury hledáme DevOps specialisty.
Možnost částečné vzdálené spolupráce, nástup dle dohody.

Náplň práce:
  • Rozvoj DevOps kompetencí, automatizace procesu deploymentu a testování.
  • Správa middleware platformy.
  • Instalace nových verzí aplikací a udržování jejich provozu, případná analýza nastalých problémů.
  • Kapacitní plánování, ladění a optimalizace provozovaných aplikací.
  • Ladění monitorovaných událostí.

Požadavky:
  • Znalost Linux OS, SQL, Kubernetes (konfigurace, administrace).
  • Zkušenost s provozem aplikací v kontejnerech (Docker) včetně monitoringu kontejnerů (Grafana, Prometheus, ELK stack výhodou).
  • Zkušenosti s verzovacími a workflow management nástroji - Git, CI/CD pipeline.
  • Zkušenosti s nástroji na orchestraci - např. Ansible, Teraform, UrbanCode Deployment, ArgoCD.
  • Aktivní praktická znalost skriptovacího jazyka (Bash, Python, Perl).
  • Analytické a komunikační schopnosti.
  • Samostatnost, proaktivita, schopnost spolupracovat v týmu.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz