SkillTech

Kariéra

Security Specialista - banking - POZICE OBSAZENA

Na dlouhodobý projekt v oblasti bankovnictví hledáme Security specialistu. Nástup ideálně v srpnu/září. Alokace do konce roku na 0,2 úvazku, od 1.1.2022 na plný úvazek.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za plnění úkolů v rámci přidělených business/IT aktivit z pohledu IS/IT bezpečnosti.
  • Analýza a identifikace rizik v rámci celého životního cyklu dané aktivity na základě detailního posouzení designu BU/IT řešení.
  • Realizace bezpečnostních testů a auditů – konkrétně specifikaci zadání a vyhodnocení výsledků testů, které realizuje externí firma.

Požadavky:
  • Praktické zkušenosti s analýzou a vyhodnocováním efektivity bezpečnostních řešení a rizik v bankovním prostředí.
  • Znalost IT technologií a technických standardů z pohledu bezpečnosti pro všechny vrstvy architektury zejména (TELCO, WINDOWS, UNIX/LINUX, VMWARE, CITRIX, SAN, NAS, …).
  • Praktická znalost v oblasti bezpečného vývoje aplikací (zejména OWASP).
  • Znalost a praktická aplikovatelnost bezpečnostních standardů a „best practice“ (ISO 27000, NIST, GDPR, PSD2, PCI DSS, OWASP a dalších).
  • Znalost a praktická aplikovatelnost legislativních požadavků relevantních IS/IT bezpečnosti – zejména Zákon o kybernetické bezpečnosti, EIDAS, GDPR apod.
  • Praktické znalosti z oblasti bezpečnostních testů (penetrační tesy, audity apod.) – prokazatelná schopnost specifikace a vyhodnocení testů.
  • Dobré komunikační schopnosti, umění logické argumentace a přesvědčování na technické i business úrovni.
  • Znalost anglického jazyka alespoň na pokročilé či vyšší úrovni (mluvený i písemný projev).
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz