SkillTech

Kariéra

Business analytik - bankovnictví

Hledáme zkušeného business analytika na dlouhodobé projekty v oblasti bankovnictví. Nástup ideálně v květnu 2024, možnost částečné práce z domova (3 dny v týdnu).

Náplň práce:
  • Byznys analýza se zaměřením na korporátní segment a jejich potřeby (disponování, zmocnění, zákonní zástupci, ...).
  • Spolupráce na tvorbě business zadání a příprava návrhu řešení, včetně návrhu obrazovek a integrací na ostatní systémy banky.
  • Spolupráce s Product Ownerem a odpovědnost za svěřenou část backlogu.
  • Rozpad zadání na Epic – User Story – Sub task.
  • Tvorba a správa business dokumentace v prostředí Confluence.
  • Analýza a návrh řešení změnových požadavků/bugů.
  • Spolupráce na přípravě a realizaci testování.

Požadavky:
  • Zkušenost s tvorbou business zadání a workflow diagramů.
  • Zkušenost s tvorbou systémové specifikace pro mobilní a desktopové aplikace.
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost diskuze s business i technickým týmem.
  • Zkušenost s návrhem REST API (JSON).
  • Znalost SOAP a REST (SoapUI, Postman, Swagger).
  • Zkušenost s analýzou logů (Elastic, Kibana).
  • Zkušenost s agilním způsobem práce a nástroji JIRA, Confluence, Miro, Figma.
  • Výhodou zkušenost z bankovnictví.
  • Výhodou povědomí o způsobu uvedení změn na trh – Human Centered Design.
  • Výhodou znalost business domény přístupových a dispozičních práv v korporátním segmentu.
  • Výhodou znalost UML a modelování v nástroji Enterprise Architect.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:
Martina Machurová
+420 734 200 083
Kariera

Kontaktujte nás

Kancelář:
Vinohradská 89/90, Praha 3, 130 00

Sídlo:
Prorektorská 671/4, Praha 10, 108 00

+420 732 939 825
IČO: 24167177|DIČ: CZ24167177

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 184887.

Napište nám zprávu, obratem Vám odpovíme.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit.
SkillTech

Kontakty

info@skilltech.cz